ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

Вітання заступника директора

О.П. Загдай

Ми раді вітати вас на офіційному сайті ТОВ «Ліцей Професіонал» Харківської області. Сайт адресований усім, кому цікаво знати, чим живе наш заклад освіти. Він створюється для Вас, шановні Батьки, улюблені Учні і Вчителі, просто Гості сайту.

ТОВ «Ліцей Професіонал» – ліцей з власним, властивим тільки йому світом. Він захоплює своїми ідеями, думками, справами.

Я щаслива, що поруч зі мною чудові колеги і добрі друзі. Колектив нашого ліцею унікальний. Це величезна кількість зірок – людей яскравих, неповторних, які зробили вчительську працю справою свого життя.

Для нас, вчителів, ліцей – це не просто робота. Це світ, в якому ми живемо. Кожен наш учитель розуміє, які стоять перед ним цілі і завдання: підготувати дітей до життя в сучасному відкритому інформаційному суспільстві, навчити їх вчитися, виховати громадян своєї великої країни і просто хороших людей, що цінують дружбу, які вміють дбати про близьких. А для цього треба не тільки давати відмінні знання, але любити, розуміти і поважати цю маленьку поки ще, але вже особистість.

Наш ліцей працює в умовах повного дня. Після уроків – заняття в гуртках, спортивних секціях, клубах та ін. Особливою популярністю користуються гуртки хореографії, вокалу, шахів, фортепіано, сценічної майстерності. Працюють спортивні секції з карате, таеквондо, великого тенісу, баскетболу тощо. У другій половині дня проводяться і заняття з самопідготовки, де під керівництвом педагога учні виконують домашнє завдання.

Велике значення ми надаємо вихованню у своїх учнів лідерських якостей. Наші ліцеїсти разом з Президентом ліцею розробляють соціальні та бізнес-проекти, спрямовані на поліпшення простору навколо себе. Вони готуються змінювати світ на краще.

Ми віримо в їхню мрію і робимо все для її здійснення.

Ми багато ще можемо розповісти про наш Ліцей. Інформація, розташована на сторінках сайту, дозволить познайомитися з історією нашого ліцею, її традиціями і цінностями, успіхами і досягненнями наших учнів у навчанні, спорті, мистецтві. Ми завжди відкриті і будемо раді, якщо сайт стане продовженням спілкування з нашим колективом.

Любі друзі! Ми запрошуємо Вас стати нашими постійними відвідувачами і зацікавленими співрозмовниками, адже і від ваших пропозицій багато в чому буде залежати, якою стане наш Ліцей завтра!

З повагою,
заступниця директора з навчально-виховної роботи
Олена Петрівна Загдай

Догори