ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

Відео

Випускний 2024

Щиро вітаємо всіх випускників і бажаємо їм успіхів у всіх починаннях. Нехай ваші мрії здійснюються, а кожен новий день приносить радість і натхнення. Пам’ятайте, що школа завжди залишатиметься вашим другим домом, де на вас чекають з відкритими обіймами.

День вишиванки в ліцеї

Сьогодні в нашому ліцеї пройшов День вишиванки, який став особливою подією для всього навчального закладу. Учні та вчителі прийшли до школи в українських вишиванках, які відображали різноманіття та багатство національних мотивів.

Захід до Дня перемоги над нацизмом

Захід до Дня перемоги над нацизмом у ліцеї був спрямований на вшанування пам’яті тих, хто віддав життя у боротьбі з нацизмом, і відзначення важливої історичного події. Учні та вчителі зібралися, щоб висловити свою вдячність та показати своє повагу до ветеранів та всіх, хто віддав своє життя у цьому конфлікті.

Тиждень математики в Ліцеї Професіонал

До Міжнародного Дня математики в Ліцеї Професіонал відбувся тиждень математики.

Це улюблений предмет для багатьох наших учнів, тому всі конкурси, вікторини, інтерактивні заходи пройшли цікаво та весело.

22 січня – День Соборності України

До Дня Соборності України в ліцеї були проведені бесіди, класні години та круглі столи, що були спрямовані на поглиблення розуміння важливості цього святкового дня у нашій історії. Учні взяли участь у заходах, які висвітлювали ключові етапи формування та[…]

Вітання до Дня захисників і захисниць України

Учні “Ліцею Професіонал” відзначили День захисників та захисниць України своїми щирами вітаннями і виразами поваги до тих, хто стоїть на варті безпеки і незалежності нашої держави. День захисників та захисниць України – це день, коли українці об’єднуються в[…]

Догори