ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

Фотогалерея

День Пам’яті Героїв Крут

В ліцеї пройшов День Пам’яті Героїв Крут як особлива дату, що несе в собі пам’ять про визначну подію у національній історії. Заходи, присвячені цьому дню, стали важливою частиною виховної роботи, спрямованої на формування патріотизму та національної свідомості серед учнів.

22 січня – День Соборності України

До Дня Соборності України в ліцеї були проведені бесіди, класні години та круглі столи, що були спрямовані на поглиблення розуміння важливості цього святкового дня у нашій історії. Учні взяли участь у заходах, які висвітлювали ключові етапи формування та[…]

Дитячий майстер-клас по розпису пряників

Створюємо та підтримуємо новорічний настрій в ці останні тижні 2023 року. Учні 5-Б та 6-А класів відвідали майстер-клас з виготовлення святкових смаколиків. Разом створили красу та смакоту і отримали багато позитиву!

Національний тиждень читання 2023

Український інститут книги вже традиційно щороку проводить акцію «Національний тиждень читання». Цьогоріч вона відбудеться із 04 до 10 грудня. Ця Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція має на меті консолідацію українського суспільства навколо читання як життєвої стратегії. 

Бесіда представників фонду “HALO trust – Гуманітарне розмінування”

Ми дбаємо про всіх учасників освітнього процесу. Після цілої серії занять з мінної безпеки для учнів, сьогодні представники фонду “HALO trust – Гуманітарне розмінування” провели дуже цікаву та змістовну бесіду з колективом ліцею Професіонал щодо дій в разі виявлення небезпечних предметів та в ситуаціях, які несуть загрозу життю та здоров’ю.

Вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років

У суботу, 25 листопада, Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу, та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.
На уроках історії наші учні провели круглі столи за темою “Правда про ті роки”

Догори