ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

Події

До Всесвітного день боротьби з дитячою працею

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Крім цього, з метою привернення уваги до глобальних масштабів дитячої праці, а також до дій і зусиль, необхідних для її ліквідації Міжнародна організація праці (МОП) у 1997 році започаткувала 12 червня щорічно відзначати Всесвітній день боротьби з дитячою працею.

День вишиванки в ліцеї

Сьогодні в нашому ліцеї пройшов День вишиванки, який став особливою подією для всього навчального закладу. Учні та вчителі прийшли до школи в українських вишиванках, які відображали різноманіття та багатство національних мотивів.

Захід до Дня перемоги над нацизмом

Захід до Дня перемоги над нацизмом у ліцеї був спрямований на вшанування пам’яті тих, хто віддав життя у боротьбі з нацизмом, і відзначення важливої історичного події. Учні та вчителі зібралися, щоб висловити свою вдячність та показати своє повагу до ветеранів та всіх, хто віддав своє життя у цьому конфлікті.

Екологічна акція до Всесвітнього Дня Землі

До Всесвітнього Дня Землі в Ліцеї Професіонал була проведена екологічна акція, що спрямована на підвищення свідомості щодо важливості зелених насаджень для довкілля та створення комфортних умов для мешканців школи.

Річниця Чорнобильської трагедії

До річниці Чорнобильської трагедії на уроках фізики викладачі ліцею розказали учням про аварію на атомній станції. Було висвітлено героїзм і самопожертву сотень людей, які, не думаючи про власні ризики, працювали на ліквідації наслідків аварії, щоб запобігти ще більшому поширенню радіації.

Наші ліцеїсти – найкращі актори!

Акторські здібності є невід’ємною частиною на уроках сценічної майстерність.

Діти з 3-А класу спробували повторити емоції тваринок, які були сфотографовані в неочікуваний момент. Посмішка учнів трималася ще довго.

Візит П’єра П’єзо – волонтера із Франції

До ліцею завітав волонтер із Франції П’єр П’єзо.

Він поспілкувався з учнями, розповів, як його співвітчизники підтримують Україну.

Вже восьмий раз П’єр привозить гуманітарну допомогу дітям-сиротам та переселенцям з окупованих територій.

Догори