ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

Вітання

Вітаємо з відмінною участю в STEM Чемпіонаті Харкова!

Вітаємо команду ТОВ «Ліцей Професіонал», у складі Ланіної Єлизавети, Терзіяна Артура, Ківіренко Дани, Романовського Даніїїла та Храмцова Максима, з відмінною участю в STEM Чемпіонаті Харкова з природно-математичних наук для учнів 10-11 класів.

З Новим роком!

Дорога ліцейська родино!

Нехай прийдешній рік стане тим самим роком для здійснення мрії всіх українців. Нехай він стане переможним, а ми – ще сильнішими. Навіть тільки на прикладі харків’ян вже можна відчути, які ми справжні, як ми любимо своє місто, і які у нас свідомі і патріотичні діти!

Конкурс “Креативне совеня”

В День народження ліцею серед учнів відбувся конкурс “Креативне совеня”, що додало особливого шарму у святкову атмосферу. Це стало ще однією чудовою нагодою для спільноти ліцею святкувати разом та підтримувати талановитих учнів.

Вітаємо з 32-річчям Ліцей Професіонал!

Це вражаючий крок вперед у наданні освіти та формуванні майбутніх лідерів. Бажаємо нашому Ліцею успіхів, досягнень і плідної праці на користь освітньої спільноти. Нехай кожен рік приносить нові досягнення та світлі миті нашому навчальному закладу! З нагоди цього[…]

Догори