ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

Вітання директора

О.В.Будко

Шановні гості!

Ми раді, що ви знайшли час заглянути на сайт ТОВ “Приватний заклад «Ліцей Професіонал» Харківської області”!

Впевнені, що і батьки, і діти, і педагоги зможуть знайти тут корисну, точну і повну інформацію, дізнатися, як ми живемо і чим пишаємося.

Сайт ліцею – сучасний інформаційний місток, що з’єднує заклад освіти з батьками, друзями, партнерами, колегами, представниками громадськості. Це інноваційний простір, створений для спілкування всіх, кого об’єднує наш улюблений «Ліцей Професіонал».

ТОВ «Ліцей Професіонал» – це живий організм зі своїм характером, традиціями і стилем, в якому цікаво вчитися дітям і цікаво працювати вчителям. Він постійно зростає і розвивається, намагаючись йти в ногу з часом. Це заклад освіти, де активно використовуються і традиційні методи навчання, які добре себе зарекомендували, і найсучасніші інформаційно-комунікативні, дистанційні технології. Для цього у нас в ліцеї є все необхідне: мультимедійні проектори, інтерактивні дошки, комп’ютери, плазмові панелі.

У ліцеї працюють однодумці, творчі, талановиті вчителі. Щоб залишатися на гребені хвилі сучасної освіти, вони постійно навчаються, підвищують свою кваліфікацію, а адміністрація ліцею намагається створити всі умови для розвитку педагогів і реалізації їх творчих ідей.

Наші учні не тільки займають призові місця на різних предметних олімпіадах і конкурсах, але також активно займаються спортом, хореографією, акторською майстерністю, музикою, журналістикою!

Незважаючи на складні програми і високі вимоги до учнів, ліцей користується великою популярністю у жителів Харкова та області. Випускники приводять своїх дітей саме до нас! І це не випадково. Висока якість освіти, цікаві позакласні заходи, хороша матеріально-технічна база, широкий спектр соціальних партнерів – це складові успішної діяльності ліцею. Ми точно знаємо, що наші випускники – це успішні і затребувані в дорослому житті люди!

Шановні батьки! Ліцей відкритий для конструктивного діалогу і співпраці з вами! Ми прекрасно розуміємо, що без взаємної довіри і узгодженості дій педагогів, батьків і адміністрації неможливо досягти високих результатів у розвитку та вихованні дітей! І будемо раді, якщо життя ліцею стане важливою частиною і у вашому житті теж!

З повагою,
Виконавчий директор ТОВ «Ліцей Професіонал» в Харківській області
Оксана Володимирівна Будко

Догори