ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

Кафедра програмування

Сергій Володимирович КОВАЛЕНКО Завідувач кафедри, викладач інформатики, кандидат технічних наук, PhD, доцент, професор кафедри САІТ НТУ “ХПІ”, учитель вищої категорії, старший учитель

Коваленко С.В.
Коваленко С.В.

У 1996 році закінчив з відзнакою Харківський державний політехнічний інститут (нині Національний технічний університет “ХПІ”), інженерно-фізичний факультет, спеціальність “Прикладна математика”, отримав кваліфікацію “Інженер-математик”. Кандидат технічних наук за спеціальністю 05.13.07 – автоматизація процесів керування. Професор кафедри системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій НТУ “ХПІ”.

Викладає IT дисципліни, зокрема алгоритмізацію, основи програмування, основи комп’ютерної графіки, проектування баз даних.

Викладає в ліцеї з 1997 року. З 2006 року – завідувач кафедри програмування. Керує роботами ліцеїстів в різних турнірах та Малій академії наук. За останні 10 років підготував 10 переможців МАН обласного рівня. Підготував 33 переможця районних олімпіад з інформатики і 11 призерів обласного рівня.

Автор понад 100 наукових робіт (включаючи 15 публікацій у наукометричних базах Scopus та Web of Science Core Collection), 20 методичних рекомендацій та 5 підручників.

Хобі: тривалий сон, рибна ловля, подорожі з сім’єю, освоєння нових програмних продуктів.


Галина Володимирівна БРОВКО Викладач інформатики, вчитель вищої категорії, старший учитель.

Бровко Г.В.
Бровко Г.В.

Дипломованим педагогом стала у 1994 році закінчив Харківський державний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, фізико-математичний факультет, по спеціальності вчитель фізики та інформатики.

Потім з 1994 р. до 2010 р. працювала у Харківському гуманітарному університет «Народна українська академія» вчителем інформатики. Зробила декілька випусків школярів від 5 рочків (ДШРР) до 11 класу.

Маю вищу категорію і звання старший учитель, профіль викладача у Google Академії.

З 2007 року працювала на кафедрі інформатики ХНПУ ім. Г.С. Сковороди. Викладала курси «Методика навчання інформатики», «Комп'ютерне моделювання».

З 2010р. до 2014 викладала інформатику ХЛ № 107 ХМР ХО

В «Ліцей Професіонал» прийшла як вчителька інформатики у 2013 році де і продовжую працювати. На базі школи розгорнула та стала адміністратором спочатку G Suite, а потім Google Workspace for Education.

Декілька років викладаю програмування у центрі додаткової освіти в галузі точних наук для дітей від 5 до 17 років "Фізматик". Працюю з наймолодшими. В моєму житті це стало головним хобі.


Надія Олександрівна БІАТОВА. Вища категорія, звання практичний психолог-методист. Вчитель інформатики та математики.

Біатова Н.О.
Біатова Н.О.

Закінчила Харківський інститут радіоелектроніки ім. Янгеля за спеціальністю прикладна математика та Харківський національний університет ім. Каразіна за спеціальністю практичний психолог.

Педагогічний стаж 30 років. Вища категорія, звання практичний психолог-методист.

Стаж роботи в ліцеї – 3 роки, спеціаліст.

Місце роботи:
в ХНУ ім. Каразіна – викладач математики для іноземних студентів;
в ЗОШ № 134 практичним психологом;
в ЗДО № 119 практичним психологом;
в ІМЦ Київського району – методистом;
в ЛКТО Київського району – інженером-програмістом;
з 2020 року працюю в «Ліцеї Професіонал».

Догори