ПРИХОДЬКО Наталія ОлексіївнаУчитель математики вищої категорії
«Щоб бути гарним педагогом, треба любити те,
що викладаєш, і любити тих, кому викладаєш».
Василь Ключевський, історик
У 1998 році закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди та отримала диплом за спеціальністю «Учитель математики та фізики».
З 1999 по 2014 рік працювала учителем математики у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №36. В ліцеї «Професіонал» працює з 2014 року.
Учні Наталії Олексіївни неодноразово ставали призерами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», призерами конкурсу-захисту наукових робіт МАН.
Мета педагогічної діяльності учителя – зумовити конструктивні шляхи підвищення якості знань, умінь і навичок з математики на основі дослідження можливостей розвитку логічного мислення школярів з урахуванням здоров’язберігаючих чинників.
Ця мета допомогла визначити ряд основних завдань педагогічної діяльності:
– підвищити рівень сформованості логічного мислення школярів;
– виділити і класифікувати основні здоров’язберігаючі форми і методи організації навчальної діяльності, спрямовані на розвиток логічного мислення;
– визначити методику підготовки і проведення дослідницьких робіт з математичного моделювання, спрямованих на розвиток логічного мислення
РОЖКОВА Анна Іванівнавикладач математики вищої категорії, педагогічне звання «викладач методист»
«Чим більше ви знаєте, тем багатішим стає всіт навкруги».
Дипломант конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена», 2006 р. Нагороджена знаком «Відмінник освіти України», 2011 р.
У 1979 р. закінчила ХДУ нині Харківський національний університет ім. Каразіна, механіко-математичний факультет.
З 1979 р. працювала в середній школі № 87 м. Харкова, з 1982 р. в Харківському коледжі медичного обладнання, з 2015 р. – в ліцеї «Професіонал».
«Що наше життя? Гра». І найбільша гра, вигадана людиною – МАТЕМАТИКА. Найбільша і найважча. З безліччю правил. Це вам не “бродилки, стрілялки”, які можна освоїти за кілька годин. Це гра найскладніша і нахрапом її не візьмеш. Потрібна серйозна інтелектуальна праця. Але зате тому, хто освоївся в цій грі, ніякі труднощі не страшні. Він вирішить будь-яку задачу-проблему швидко, чітко, раціонально.
У наш час не знати математику можуть лише люди чистого мистецтва і те лише, не виходячи з мистецтва. А щойно засунув ніс у життя, на тебе одразу ж обрушуються відсотки, суми, ймовірності, результати. За що хапатися, як викручуватись? Вміння, отримані на уроках математики, допоможуть вам у всьому розібратися, все вирішити.
І не треба сприймати математику як сухі, незрозумілі числа. Якщо ми замислюємося про красу чи гармонію, то відповіді знаходимо знову-таки в математиці.
Любіть МАТЕМАТИКУ і вона відплатить вам сторицею!