ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

Кафедра іноземної філології

ОЛІЙНИК Ольга ВіталіївнаЗавідувачка кафедрою, викладач англійської мови

Олійник О.В.
Олійник О.В.

Випускниця Харківського Національного Університету імені Каразіна, яка отримала освіту на факультеті іноземних мов зі спеціалізацією на англійській філології (1996 рік), працює в ліцеї "Професіонал" з 1993 року. З 2004 року Олійник О.В. виконує обов'язки завідувачки кафедри іноземних мов і має вищу категорію і звання старшого вчителя. Вона є членом асоціацій TESOL-Ukraine та TESOL-International (асоціацій викладачів англійської мови).

Олійник О.В. активно бере участь у різних формах професійної діяльності і має понад 90 публікацій. У 2003 році вона стала регіональною переможницею Програми Педагогічної Майстерності і Професійних Досягнень Вчителів Шкіл Євразії та Південної Азії (TEA), і її перемога принесла ліцею цінні призи – комп'ютер, принтер, сканер. У 2007 році вона стала національною переможницею цього ж конкурсу і взяла участь у 6-тижневому професійному тренінгу, організованому для національних переможців у університеті імені Джорджа Мейсона у місті Фейрфакс, Вірджинія, США. У 2008 році її запросили як члена журі – українського фахівця – для відбору кандидатів на участь у програмі.

У 2009 та 2011 роках завдяки грантам від Посольства США вона не лише брала участь, а й виступала на 43-й щорічній конференції та виставці TESOL "Uncharted Mountains Forging New Pathways" у Денвері, Колорадо, США, і 45-й щорічній конференції та виставці TESOL "Examining the “E” in TESOL" в Новому Орлеані, Луїзіана, США. У 2011 році Олійник О.В. отримала міжнародну нагороду в галузі викладання англійської мови – стипендію академії Рут Краймс.

Сфера застосування її професійних знань досить широка та різноманітна. Наприклад, у грудні 2004 року Олійник О.В. працювала перекладачем при Місії ОБСЄ на Україні під час третього туру президентських виборів, а в грудні 2008 року захистила дисертацію для отримання ступеня кандидата наук з соціальних комунікацій. Навесні 2005 року вона брала участь у програмі "Підготовка тренерів викладачів" Посольства США в Києві і отримала сертифікат "Тренер з методики викладання англійської мови". У 2015 році їй було присвоєно звання доцента.

Олійник О.В. вкладає значних зусиль у свій професійний розвиток, та постійно приймає участь у різноманітних подіях. За останні роки вона успішно пройшла кілька значущих курсів. Один із таких курсів — "Курс підготовки педагогів-наставників", який проводився за програмою Британської Ради в Україні під назвою "Наставництво у закладах загальної середньої освіти". Цей курс проходив з 31 січня по 25 лютого 2022 року. Важливим кроком у її професійному розвитку стала участь у "Онлайн інституті вчителів розвитку TESOL-Ukraine 2020". Цей інститут зосереджувався на темі "Основи онлайн навчання" і тривав з 19 листопада по 22 грудня 2020 року.

Додатково, Олійник О.В. успішно завершила курс "GO English: Гібридне навчання з VOA Learning English". Цей 15-годинний курс допоміг їй розвинути ефективні методи викладання англійської мови з використанням матеріалів Voice of America's Learning English. Цей курс відбувся з 13 по 17 лютого 2023 року. Вона також взяла участь у Національній конвенції TESOL-Ukraine 2023, яка мала назву "TESOL-Ukraine в умовах війни: будування спільноти, створення змін". Ця конвенція відбулася з 26 по 28 травня 2023 року у місті Львові, Україна і була першою оффлайн-конференцією в Україні з 2019 р. І, нарешті, вона взяла участь у курсі "Викладання та навчання в складний часи", організованому British Council у місті Краків, Польща. Цей 30-годинний курс допоміг їй подальше вдосконалити свої навички викладання. Курс проводився з 18 по 20 липня 2023 року.

Студенти Ольги Віталіївни є переможцями різних турнірів та олімпіад і успішно вивчають різні аспекти майбутньої професійної діяльності під її керівництвом. Її улюбленими заняттями є подорожі, спілкування з друзями, читання та плавання.

АСТРАШКОВА Наталія ВалеріївнаВикладач англійської мови

Астрашкова Н.В.
Астрашкова Н.В.

Харків – моє рідне місто, яке я дуже люблю. Все моє життя я навчаюся і працюю тут. Закінчила школу з поглибленим вивченням англійської мови, отримала диплом спеціаліста у ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

Почала викладати в рідній школі, потім у приватному ВНЗ «Міжнародний Слов’янський університет», де викладала не тільки англійську, а ще й бізнес-курс, ділову кореспонденцію, теорію і практику перекладу.

Вважаю, що мені пощастило мати за роботу те, чим я захоплююсь, саме тому не припиняю навчатися. Приймала участь у численних Всеукраїнських та міжнародних семінарах, тренінгах і конференціях як в офлайн, так і в онлайн форматах.

Вже 5 разів виїздила з учнями до мовних таборів за кордон до Канади та Англії. Між іншим, дуже це люблю, тому що вивчення мови це не тільки про мову, а ще й про культуру та менталітет.

Одноманітність- це не моє, тому мені цікаві багато які речі: подорожі, йога, мистецтво, спілкування, читання і… ще багато чого!

ВОЛОШИНА Ірина ЮріївнаВикладач англійської мови

Волошина І.Ю.
Волошина І.Ю.

Я народилася і здобула освіту в місті Харкові. У 1988 році закінчила Харківський Національний Університет ім. Каразіна, факультет іноземних мов, відділення англійської філології. Маю вищу категорію і звання старший учитель. Після закінчення університету, працювала в ХСШ № 130. Потім з 1994 по 2008 рр. працювала в Народній Українській Академії (СЕПШ НУА). З 2009 по 2013 рр. працювала в ХСШ № 132. З 2013 року почала викладати в ліцеї «Професіонал».

З 2014 року успішно веду підготовку до здачі Cambridge exams for young learners всіх трьох рівнів: starters, movers, flyers. Брала участь в міжнародній конференції "Ed Camp в Україні" в 2017 і 2019 роках. «Люблю свою професію і не уявляю собі життя без неї. Діти – це щастя. А коли передаєш їм знання – бачиш, як у них горять очі і сам надихаєшся їх успіхами.»

Хобі: подорожі і здоровий спосіб життя.

ПЛАНИДА Ілона ОлександрівнаВикладач англійської мови

Планида І.О.
Планида І.О.

Народилася та навчалась у м. Харкові. У 2008 році здобула вищу освіту в ХНПУ ім. Г.С. Сковороди, спеціальність вчитель англійської мови та літератури. Будучи студенткою 3 курсу, почала працювати в загальноосвітній школі вчителем молодших класів, після закінчення університету, продовжила працювати в середній і старшій школі.

З 2015 року працюю вчителем молодших класів в ліцеї «Професіонал». Педагогічний стаж 17 років. Вчитель І категорії.

В ході педагогічної діяльності з задоволенням займаюся саморозвитком і самовдосконаленням.

Брала участь в семінарах, всеукраїнських та міжнародних конференціях.

Дуже люблю малювати і вишивати.

Працюючи з дітьми, це справжнє щастя, задоволення, творчість і самовираження. Але одночасно з цим – величезна відповідальність і праця, помножені на терпіння і взаємну повагу.

БРОВКО Наталя Олександрівна Викладач англійської мови

Бровко Н.О.
Бровко Н.О.

Народилася і виросла в Харкові. Ще в шкільні роки захопилася вивченням англійської мови та вирішила пов'язати з нею своє життя.

У 2000 році вступила в ХНПУ ім. Сковороди на філологічний факультет. Після закінчення університету, вирішивши удосконалювати теоретичні та практичні знання мови, вступила до магістратури НАНГУ на спеціальність «Перекладач з англійської та німецької мов». У 2013 році перший раз поїхала до Англії, де пройшла курс «Advanced Language Practice and Methodology».

А з 2016 року почала працювати в ліцеї «Професіонал».

Постійно вдосконалюю свою мову і методику викладання, відвідуючи семінари та конференції, як в Україні, так і за кордоном. А у 2017 році, разом з Астрашковою Н.В і Планида І.О, виступила на коференції IATEFL з темою "SMRT curriculum in the classroom as a source of motivation".

Також у 2021 році склала три модулі TKT ( Cambridge English test для викладачів англійської мов) Щороку організую поїздки з дітьми в Англію та інші країни, де мої учні мають можливість підвищити свій рівень володіння англійською мовою, познайомитися з культурою країни та добре відпочити.

СТЕПАНОВ Віталій АндрійовичВикладач англійської мови

Степанов В.А.
Степанов В.А.

Веде заняття з усної практики в 8-11 класі.

Працює в ліцеї з 2018 року.

Також працює викладачем іспанської мови на кафедрі романо-германської філології факультету іноземних мов ХНУ імені В.Н. Каразіна.

В 2009 році закінчив ХНУ імені В.Н. Каразіна та отримав ступінь магістра, викладача англійської та іспанської мови.

В 2015 році отримав ступінь магістра, викладача іспанської мови як іноземної в університеті Ровіра і Вірхілій, Каталонія, Іспанія.

В 2021 році пройшов курс навчання та отримав сертифікат CELTA.

Контакти:
Тел. 38-050-401-01-11
Пошт. скринька: vitaliy.a.stepanov@gmail.com

Мунтяну Наталія ВолодимирівнаВикладач англійської мови

Мунтяну Н.В.
Мунтяну Н.В.

Випускниця ХНПУ імені Г.С. Сковороди за спеціальністю вчителя англійської мови, зарубіжної літератури, української мови та літератури.

З 2010 року почала свою педагогічну діяльність вчителем англійської мови у ХЗОШ №5. Маю досвід викладання у початковій, середній та старшій школі. Впродовж викладацької діяльності постійно вдосконалюю свій рівень знань з методики викладання англійської мови, відвідуючи семінари, конференції та вебінари.

Вчитель ІІ категорії.

Мої учні є призерами олімпіад та турнірів з англійської мови. Маю досвід підготовки театрального колективу.

Учні надихають на творчість та саморозвиток. Тому знаю, що кожен урок повинен бути цікавим та захоплюючим.

НАБОЙЩИКОВА Оксана ІвановнаВикладач німецької мови

Набойщикова О.І.
Набойщикова О.І.

В 1997 году закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, в 2015 г. – НУА, факультет післядипломної освіти.

В 1998-1999 гг. перебувала в Німеччині, в місті Дрезден, де продовжила вивчення німецької мови в VHS Dresden та на курсах при Technische Universität Dresden. З 2000 г. працювала перекладачем в українсько-німецькому підприємстві «ТВП-Украина» в Харкові. З 2005 працюю в освіті. Надаю превагу комунікативній методиці викладання іноземної мови.

Люблю німецьку мову та культуру. Мій улюблений художник – Дюрер, а один з найулюбленіших творів – «Гра в бісер» («Glasperlenspiel») Германа Гессе.

МАЛЬЦЕВА Ірина ЄвгеніївнаВикладач англійської мови

Мальцева І.Є.
Мальцева І.Є.

Стаж 28 років

Категорія вища, старший викладач. Народилась та виросла в місті Харків. Закінчила ХДПУ ім.Г.С.Сковороди.

Більше 20 років пропрацювала в спеціалізованій школі з поглибленим вивченням англійської мови №29.

З 2018 року працюю в Ліцеї "Професіонал".

Люблю подорожувати. Захоплююсь йогой, музикой, кіно та театром.

СТОПНИК Дарина ГеннадіївнаВикладач англійської мови, вчитель І категорії

Стопник Д.Г.
Стопник Д.Г.

Викладаю англійську мову в ліцеї Професіонал з 2018 року. Маю вищу педагогічну освіту, закінчила аспірантуру (ХНПУ імені Г.С. Сковороди).

Постійно підвищую рівень педагогічної майстерності, щороку відвідую конференції, семінари для вчителів англійської мови в Україні та закордоном (TESOL, British Counсil, тощо). Успішно склала три модуля екзамена ТКТ для вчителів (Cambridge) та займаюсь підготовкою учнів до складання міжнародних екзаменів на підтвердження рівня мови (Cambridge). Брала учать у проекті обміну досвідом з вчителями англійської мови з Індії. Багато спілкуюсь з носіями мови, бо Лондон це моє одне з моїх улюблених міст, куди я щороку супроводжую групи учнів, співпрацюю з мовними таборами та курсами у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії (The UK).

ЗАГДАЙ Олена ПетрівнаВикладач французької мови

Загдай О.П.
Загдай О.П.

У 1996 році закінчила факультет іноземних мов Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Більше 20 років викладає французьку мову. Учитель вищої категорії, вчитель-методист.

Пройшла навчання за французькою програмою PRO FLE для викладачів французької як іноземної. У 2020 році стала тьютором програми PRO FLE+ у Харківській області. У січні 2020 пройшла навчання для викладачів французької як іноземної в університеті Côte d`Azur (м. Ніцца, Франція).

У 2019 році стала переможцем міського конкурсу Учитель року та призером обласного конкурсу Учитель року у номінації «Вчитель французької мови».

Входить до експертної групи ЗНО з французької мови.

Учні Загдай О.П. мають численні перемоги на предметних олімпіадах районного та обласного рівня, а також ставали призерами IV рівня Всеукраїнської олімпіади з французької мови. Учні, які займалися науково-дослідницькою діяльністю, виборювали призові місця на обласному конкурсі-захисті робіт МАН.

ЛИСЕНКО Ксенія АнатоліївнаВикладач англійської мови

Лисенко К.А.
Лисенко К.А.

У 1996 р. закінчила факультет іноземних мов Харківського державного університету ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю “Англійська мова та література”.

З 1999 року працювала у системі Вищої освіти викладачем англійської мови у Харківському Національному економічному університеті, а з 2002 по 2020 рік – у Харківському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного Банку України. Викладала такі дисципліни: Іноземна мова, Ділова іноземна мова, Професійна іноземна мова.

За час професійної діяльності займалась навчально-методичною роботою, яка пов’язана зі специфікою інституту; науково-дослідною роботою, яка пов’язана з лінгвістичними проблемами функціонування іноземних мов, проблемами термінознавства та перекладу фахової літератури на замовлення Департаменту зовнішньоекономічних відносин НБУ “Лексикографічний аналіз сучасної банківської термінології”. Є автором 22 публікацій, більше 10 навчально-методичних посібників та співавтором Англо-українського словника сучасної банківської термінології (з тлумаченнями).

Постійно удосконалюю свою професійну майстерність, відвідуючи спеціалізовані семінари, вебінари та конференції. У жовтні 2009 року взяла участь у навчальному семінарі «Фінансові ринки в умовах глобальної економіки», який проходив на базі Вищої школи – Університету прикладних наук Федерального банку Німеччини (м. Гахенбург, Німеччина). Участь у семінарі та складання підсумкового екзамену підтверджується відповідним сертифікатом, наданим в Університеті прикладних наук Федерального банку Німеччини. У серпні 2011 року успішно закінчила 10-тижневий on-line курс для викладачів англійської мови «Англійська мова для спеціальних цілей», який проводився відділенням Лінгвістики Американського інституту англійської мови університету штату Орегон, США, що підтверджується сертифікатом.

З вересня 2020 року працюю в Ліцеї, з великим бажанням намагаюся передати свої знання і досвід учням ліцею «Професіонал». З великим інтересом і цікавістю пізнаю «трьох китів» нашого загадкового та дивовижного світу, гадаючи, що ж там – за Обрієм. А підштовхує мене моя дуже допитлива і невгамовна донечка, за що їй – величезне ДЯКУЮ.

Догори