ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

День Державного прапора України

Символічно, що разом з Днем міста 23 серпня, Україна святкує і День Державного Прапора. Ця важлива подія відзначає символіку та історію українського прапора як важливого елементу національної ідентичності та державності.

Державний Прапор України – це блакитний прапор із жовтими вертикальними смугами зображенням герба України – Тризуба. Він є важливим символом, що сприяє об’єднанню громадян країни навколо спільних цінностей та ідей.

Цей День має глибокий історичний зміст, адже 23 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР прийняла рішення про встановлення Державного Прапора, затвердивши його сучасний дизайн. З того часу День Державного Прапора став щорічним святом, що символізує незалежність та суверенітет України.

Одже, Державний Прапор є символом єдності, віри та відданості ідеалам незалежності. Він закликав гордитися прапором, який відображає долю та мрії українського народу.

День Державного Прапора – це день пам’яті та гордості, коли українці вшановують історію та вагомий внесок прапора у формування національної свідомості. Ця подія нагадує про цінності, які об’єднують народ та допомагають йому рухатися вперед на шляху до майбутнього.

День Державного прапора України
Догори