ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

26 лютого Україна та світ вшановують пам’ять про події, які стали символом мужності, відваги і солідарності – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Десять років тому російська злочинна влада захопила Крим, порушуючи міжнародне право та територіальну цілісність України. Почалася окупація, що мала стати початком болючого періоду в історії країни.

Сьогодні, в усьому світі, ми вшановуємо героїчну боротьбу кримськотатарського народу, українців та всіх, хто став на захист прав і свобод України. Ми пам’ятаємо про тих, хто втратив свої життя, борючись за свою державу, та про тих, хто продовжує вести боротьбу за звільнення Криму та інших територій України від окупації.

Цей день – це не лише символ пам’яті, а й заклик до міжнародного співтовариства продовжувати тиск на росію та вимагати повернення всіх окупованих територій. Сьогодні ми разом вистоїмо проти агресії, відстоюючи принципи міжнародного права та свободу народів.

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя нагадує нам про нашу єдність, визначеність та віру в майбутнє України, яка об’єднує нас у боротьбі за справедливість та вільну, незалежну країну.

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя
Догори