ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови відзначається щорічно 21 лютого. Цей день був встановлений в 1999 році Генеральною конференцією ЮНЕСКО з метою підтримки мовної та культурної різноманітності та заохочення мовної рівності. Він відзначається у багатьох країнах світу, де різні мови є частиною національної та культурної спадщини. У цей день проводяться різноманітні заходи, такі як конференції, семінари, виставки, конкурси та інші заходи, спрямовані на підтримку та розвиток рідної мови.

Учні «Ліцею Професіонал» взяли активну участь у цих заходах.

День рідної мови в 6-А та 6-Б.

Для дітей 5-х – 6-х класів  були проведені конкурси й мовні квести на кращого знавця української мови. У 6-Б класі було проведено конкурс на кращого читця віршів про рідну мову і проєкту до Дня рідної мови.

Учні 7-А класу познайомилися з творчістю українського письменника  Олександра Прилуцького та його новим твором «Скарби Скилура». Цей роман автор особисто презентував учням «Ліцею Професіонал»

День рідної мови в 7-А

Ліцеїсти  8-х-9-х класів взяли участь у заходах спільно з обласною бібліотекою для дітей у вікторині, де наші діти отримали подяки від організаторів заходу

А наші старші учні познайомилися з презентацією “Знайома і незнайома Леся Українка”, звідки дізналися багато цікавого про письменницю.

Учитель української мови і літератури Коваленко І. Г. провела майстер-клас для педагогів ліцею за темою: “Реалізація творчого потенціалу учнів у загальній концепції особистісно орієнтованого навчання”. Багато корисного для себе почерпнули вчителі з цього досвіду роботи. Так іноді потрібні такі види робіт, щоб збагатитися новими ідеями, надихнутися на створення нового і цікавого освітнього продукту.

Міжнародний день рідної мови
Догори