ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

Сьогодні – День безпечного Інтернету

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

В Ліцеї Професіонал завдяки викладачам кафедри Програмування пройшли заняття, присвячені темі цифрової безпеки та важливості освіти у цьому напрямку.

Під час цього дня ми змогли вивчити багато корисної інформації про безпеку в Інтернеті, обговорити ризики та навчитися ефективним стратегіям захисту. Крім того, ми підкреслили важливість етичного поводження в онлайн середовищі та розвитку цифрової грамотності.

Дякуємо усім викладачам та співробітникам, які вклали свої зусилля у підготовку та проведення заходів. Ваша праця допомагає зробити наше онлайн співтовариство ще безпечнішим та дружелюбнішим.

Нехай здобуті знання та навички стануть вам у пригоді у подальшому, і не забувайте завжди залишатися обережними та відповідальними в Інтернеті.

Сьогодні – День безпечного Інтернету
Догори