ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

Вітаємо з відмінною участю в STEM Чемпіонаті Харкова!

Вітаємо команду ТОВ «Ліцей Професіонал», у складі Ланіної Єлизавети, Терзіяна Артура, Ківіренко Дани, Романовського Даніїїла та Храмцова Максима, з відмінною участю в STEM Чемпіонаті Харкова з природно-математичних наук для учнів 10-11 класів.

Протягом місяця проходили відбіркові тури, у яких взяли участь 164 команди зі 140 харківських  ліцеїв. У фінал вийшло дев’ять команд-переможниць. Конкурс проводився у вигляді Кахут вікторин за темами: хімія, фізика, математика, IT, історія Харкова. Питання були складені науковцями Харківського Політеху. STEM-чемпіонат, в якому взяли участь понад тисячі школярів, відбувся вперше в історії Харкова. Його організатори: НТУ «ХПІ» за підтримки Харківської міської ради. 

Учасники і організатори інтелектуального турніру відзначили, що змагання стали  унікальною подією не лише для міста Харкова, а й для всієї України. Підтримка та популяризація предметів природничо-математичного спрямування та технічних спеціальностей, є надзвичайно важливою в сьогоденні,  хоча ці спеціальності на сьогодні не користуються популярністю в очах випускників та абітурієнтів. Адже саме за цим поколінням буде відродження української економіки та промисловості! Тож, впровадження гейміфікації, нарівні з популяризацією STEM-освіти та прокачуванням Soft skills є в числі найважливіших складових освітнього процесу.

Вітаємо з відмінною участю в STEM Чемпіонаті Харкова!
Догори