ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

22 січня – День Соборності України

До Дня Соборності України в ліцеї були проведені бесіди, класні години та круглі столи, що були спрямовані на поглиблення розуміння важливості цього святкового дня у нашій історії. Учні взяли участь у заходах, які висвітлювали ключові етапи формування та зміцнення єдності нашої країни.

В рамках бесід вчителі надавали учням можливість обговорити події, які лягли в основу створення Соборності, висвітлити роль видатних особистостей, які внесли вагомий вклад у цей процес. Спільно розглядали історичні документи, переглядали фотоматеріали, що ілюструють той важливий період для нашого народу.

Крім того, в учнів виникла можливість поділитися власними думками та уявленнями про те, що означає для кожного з нас поняття «Соборність». Ці бесіди не лише поглибили знання учнів з історії, але й залишили невимірно важливий слід у їхньому відчутті патріотизму та національної гідності.

Таким чином, підготовка до святкування Дня Соборності України в нашому ліцеї стала не лише історичною подією, а й можливістю для виховання почуття національної єдності серед молодого покоління.

22 січня – День Соборності України
Догори