ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

Дитячий майстер-клас по розпису пряників

Створюємо та підтримуємо новорічний настрій в ці останні тижні 2023 року. Учні 5-Б та 6-А класів відвідали майстер-клас з виготовлення святкових смаколиків. Разом створили красу та смакоту і отримали багато позитиву!

На наших ліцеїстів чекав розпис тематичних пряників за особистою фантазією, які можна подарувати близьким або насолодитися ними у  родинному колі під чашку чаю.

Ми дізналися історію народження пряників та їх зв’язок з найкоштовнішими прянощами світу, історію виникнення традиційних форм та способів прикрашання, спорідненість святкового смаколику з новорічними традиціями та казками.

Пряники були виготовлені із карамельного тіста за старовинним рецептом, смачні, ароматні, не алергенні, без додавання меду, з якісних натуральних продуктів та спецій. Цукрова глазур приготована з якісних, безпечних інгредієнтів, які використовуються на виробництві харчової промисловості.

Кожний учасник отримав набір тематичних пряників та все необхідне для творчості (різнокольорова глазур, різноманітний їстівний декор, посипки тощо). Кожен набір пряників отримав індивідуальне пакування з ім’ям автора.

Дитячий майстер-клас по розпису пряників
Догори