ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому»

На виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2020 року № 1360- р, постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2020 № 1287 «Про затвердження Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року» та в рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі у період з 13 по 19 листопада 2023 р. в Україні відбувся другий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху.

В нашому ліцеї  був проведений єдиний національний урок «Безпечна дорога додому», спрямований на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та правил поведінки в разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів тощо. Педагоги використовували інтерактивні методи навчання, обговорюючи конкретні ситуації, з якими може зіткнутися кожен учень, надаючи рекомендації щодо правильної реакції та запобігання небезпекам. Учні отримали можливість висловити свої погляди та задати питання, спрямовані на покращення їхнього розуміння та вміння діяти в різних дорожніх ситуаціях.

Заходи, проведені в ліцеї, сприяли формуванню учнівської свідомості та відповідального ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих. Такі ініціативи стають важливим кроком у напрямку підвищення рівня безпеки на дорогах та виховання покоління, яке володіє не лише теоретичними знаннями, але і практичними навичками безпечної поведінки на дорозі.

Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому»
Догори