ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

Всі новини

Випускний 2024

Щиро вітаємо всіх випускників і бажаємо їм успіхів у всіх починаннях. Нехай ваші мрії здійснюються, а кожен новий день приносить радість і натхнення. Пам’ятайте, що школа завжди залишатиметься вашим другим домом, де на вас чекають з відкритими обіймами.

До Всесвітного день боротьби з дитячою працею

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Крім цього, з метою привернення уваги до глобальних масштабів дитячої праці, а також до дій і зусиль, необхідних для її ліквідації Міжнародна організація праці (МОП) у 1997 році започаткувала 12 червня щорічно відзначати Всесвітній день боротьби з дитячою працею.

Інформація щодо замовлення підручників

Витяг з протоколу №11 засідання педагогічної ради ТОВ “Приватний заклад “Ліцей Професіонал” Харківської області” від 03.05.2024 Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів[…]

День вишиванки в ліцеї

Сьогодні в нашому ліцеї пройшов День вишиванки, який став особливою подією для всього навчального закладу. Учні та вчителі прийшли до школи в українських вишиванках, які відображали різноманіття та багатство національних мотивів.

Захід до Дня перемоги над нацизмом

Захід до Дня перемоги над нацизмом у ліцеї був спрямований на вшанування пам’яті тих, хто віддав життя у боротьбі з нацизмом, і відзначення важливої історичного події. Учні та вчителі зібралися, щоб висловити свою вдячність та показати своє повагу до ветеранів та всіх, хто віддав своє життя у цьому конфлікті.

Догори