ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ

ТОВ "Приватний заклад "Ліцей Професіонал" Харківської області"

Старша школа

Чому ми запрошуємо учнів в старшу школу (10-11 класи) і гарантуємо, що в наших стінах вони отримають якісну освіту?

Сьогодні ТОВ «Ліцей Професіонал» – це:

одне з перших приватних навчальних закладів м.Харкова та України, яке в 2021 р відзначив своє 30-річчя.

– це багатопрофільний освітній комплекс, де учням старшої школи в рамках авторської концепції «Ліцей-ВНЗ» пропонується здобути профільну освіту на таких відділеннях, як:

– інформаційно-технологічне;
– іноземних мов

– більше 60% вчителів старшої школи мають вищу кваліфікаційну категорію, є лауреатами різних конкурсів педагогічної майстерності. До викладання залучені провідні викладачі ВНЗ міста, кандидати наук. – створені і працюють 7 кафедр: програмування, іноземної філології, української філології, математики, суспільно-гуманітарних дисциплін, природничих наук та ін.

– в рамках співпраці з ХНТУ «ХПІ», харківським інститутом державного управління організована науково-дослідна робота учнів (Мала академія наук, участь в студентських конференціях, можливість працювати в лабораторіях і обчислювальних центрах вузу і ін.)

навчальний процес у старшій школі побудований таким чином, що дозволяє учням для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та вступу до вузів, крім обов’язкових дисциплін:

– відвідувати додаткові заняття (за окремим розкладом) з усіх навчальних дисциплін,
– вивчати додаткові курси за вибором, що сприяють поглибленню знань в профільній області.

В результаті, завдяки високому рівню підготовки, кожен третій учень ліцею – переможець олімпіад, турнірів, конкурсів Малої академії наук. Всі випускники ліцею стають студентами провідних вищих навчальних закладів України, Близького або Далекого Зарубіжжя.

Ми гарантуємо турботу про здоров’я і безпеку учнів

Перебування учнів у ліцеї супроводжують кваліфіковані медпрацівник і психолог

Забезпечується завжди свіже, різноманітне, збалансоване гаряче харчування, дбайливе і уважне обслуговування в затишному лицейському кафе

Безпека учнів під час навчання і вільного часу на території і спортивному майданчику приватного ліцею «Професіонал» забезпечується охоронним агентством «КРАТОС».

Наш ліцей розташований в самому центрі Харкова. Посмотреть на карте

Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко і без труднощів дістатися до ліцею і назад.

Випускники нашого ліцею отримують документи державного зразка, професійна підготовка дає можливість нашим ліцеїстам продовжити освіту в престижних вузах України, Близького і Далекого зарубіжжя і стати успішним у житті, реалізувати свої здібності.

Сьогодні наші випускники затребувані на ринку праці в силу актуальності пропонованих нами профілів навчання, тому Ви можете бути впевненими в майбутній кар’єрі Вашої дитини.

Догори